AktüelGazedda'nın GündemiHasan Taçoy’dan erken seçim sinyali

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Kanal T’de Serhat İncirli’nin sunduğu programa katılarak, erken seçime gidileceği haberini verdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 28, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Kanal T’de Serhat İncirli’nin sunduğu programa katılarak, erken seçime gidileceği haberini verdi.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre, Cumhurbaşkanlığı seçiminde çıkan sonucun ne olduğu fark etmeksizin erken seçimin kapısının açılacağını ifade eden Taçoy, “yüzde 90 oranında, erken seçime yönelik bir gidişat var” şeklinde konuştu.

Taçoy açıklamasında olası erken seçimin 2021 başı ya da sonunda gerçekleşebileceğini de sözlerine ekledi.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft