AktüelEkonomi PolitikPolitikaHarmancı: “Vicdani ret hükümet meselesi haline gelmeden çözülmeli”

Lefkoşa Belediye Başkanı ve TDP MYK üyesi Mehmet Harmancı sosyal medyadan yaptığı açıklamada vicdani ret meselesinin bir hükümet meselesi haline gelmeden acilen çözülmesi gerektiğini vurguladı. Harmancı şu ifadeleri kullandı: “Temel hak ve özgürlüklerin ile İnsan haklarının korunması öncelikli meselelerimizdendir, vicdani ret meselesinin hükümet meselesi haline gelmeden çözülmesi en önemli beklentimizdir.”    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 3, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Lefkoşa Belediye Başkanı ve TDP MYK üyesi Mehmet Harmancı sosyal medyadan yaptığı açıklamada vicdani ret meselesinin bir hükümet meselesi haline gelmeden acilen çözülmesi gerektiğini vurguladı.

Harmancı şu ifadeleri kullandı:

“Temel hak ve özgürlüklerin ile İnsan haklarının korunması öncelikli meselelerimizdendir, vicdani ret meselesinin hükümet meselesi haline gelmeden çözülmesi en önemli beklentimizdir.”

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft