AktüelEkonomi PolitikPolitikaHarmancı: “Sendikalaşma gündeminden korkuyorlar, sonuna kadar direneceğiz”

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada son günlerdeki özel sektör çalışanlarına katkı yapılması ve sendikalaşma tartışmalarına değindi. Harmancı paylaşımında”Siz zannediyormusun ki esas mesele çalışana verilecek olan ek katkı miktarıdır esas konu çalışanların bundan sonra tercih edeceği işyerlerinde veya mevcut işyerlerinde sendikalaşma konusunun gündem yapılmasından korkuluyor” ifadelerini kullanarak sonuna kadar direneceklerini kaydetti. İşte Harmancı’nın paylaşımı:    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 8, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada son günlerdeki özel sektör çalışanlarına katkı yapılması ve sendikalaşma tartışmalarına değindi.

Harmancı paylaşımında”Siz zannediyormusun ki esas mesele çalışana verilecek olan ek katkı miktarıdır esas konu çalışanların bundan sonra tercih edeceği işyerlerinde veya mevcut işyerlerinde sendikalaşma konusunun gündem yapılmasından korkuluyor” ifadelerini kullanarak sonuna kadar direneceklerini kaydetti.

İşte Harmancı’nın paylaşımı:

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık