AktüelGazedda'nın GündemiHarmancı: Kafasını kumdan hareket ettirebilecek birileri var mı?

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, Sosyal medya hesabından açıklama yaparak, Sedat Peker’in Kutlu Adalı cinayeti üzerine ve KKTC’nin nasıl uyuşturucu trafiği amacı ile kullanıldığı anlattığı videoya itafen “Kafasını kumdan milim hareket ettirebilecek birileri var mı?” diye sordu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 23, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, Sosyal medya hesabından açıklama yaparak, Sedat Peker’in Kutlu Adalı cinayeti üzerine ve KKTC’nin nasıl uyuşturucu trafiği amacı ile kullanıldığı anlattığı videoya itafen “Kafasını kumdan milim hareket ettirebilecek birileri var mı?” diye sordu.

Harmancı’nın açıklamasının tamamı şu şekilde:

“Peker’i dinlerken resmen kanım dondu. Kıbrıs’ın kuzeyinin Türkiye’nin kalın bağırsağı olduğunu adam bağıra bağıra anlattı, utanacak olan var mı? İddialarını araştırabilecek biri var mı? Kafasını kumdan milim hareket ettirebilecek birileri var mı?

Kutlu Adalı ve Uğur Mumcu, bir kez daha ruhunuz şad olsun…”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık