AktüelEkonomi PolitikKentPolitikaYaşamHarmancı iddialara cevap verdi

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, Anıtlar Yüksek Kurulu’ndan görevden alınana Belediyeler Birliği eski temsilcisi Merter Refikoğlu’nun kendisine yönelttiği iddialarla ilgili açıklama yaptı. Harmancı açıklamasında “Belediyeler Birliği başkanı ne geçmişte bendim ne bugün benim, 4 yıl önce kimseye sorulmadan göreve atanmıştır ve birliğe hiçbir şekilde kendini sorumlu hissetmemiştir, hatta 4 yıl önce görevinden alınana karşı da bugün kendine gösterilmesini istediği saygıyı kendisi o kişiye göstermeliydi. Yeni bir başkan ve yönetim vardır, geçmişte başkanın iradesine saygı gösterildi,...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 30, 2019
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, Anıtlar Yüksek Kurulu’ndan görevden alınana Belediyeler Birliği eski temsilcisi Merter Refikoğlu’nun kendisine yönelttiği iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Harmancı açıklamasında “Belediyeler Birliği başkanı ne geçmişte bendim ne bugün benim, 4 yıl önce kimseye sorulmadan göreve atanmıştır ve birliğe hiçbir şekilde kendini sorumlu hissetmemiştir, hatta 4 yıl önce görevinden alınana karşı da bugün kendine gösterilmesini istediği saygıyı kendisi o kişiye göstermeliydi.
Yeni bir başkan ve yönetim vardır, geçmişte başkanın iradesine saygı gösterildi, bugün de bu başkanın iradesine saygı duyuldu.” ifadelerini kullandı.

İşte Harmancı’nın açıklaması:

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..