AktüelEkonomi PolitikKentPolitikaYaşamHarmancı iddialara cevap verdi

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 30, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, Anıtlar Yüksek Kurulu’ndan görevden alınana Belediyeler Birliği eski temsilcisi Merter Refikoğlu’nun kendisine yönelttiği iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Harmancı açıklamasında “Belediyeler Birliği başkanı ne geçmişte bendim ne bugün benim, 4 yıl önce kimseye sorulmadan göreve atanmıştır ve birliğe hiçbir şekilde kendini sorumlu hissetmemiştir, hatta 4 yıl önce görevinden alınana karşı da bugün kendine gösterilmesini istediği saygıyı kendisi o kişiye göstermeliydi.
Yeni bir başkan ve yönetim vardır, geçmişte başkanın iradesine saygı gösterildi, bugün de bu başkanın iradesine saygı duyuldu.” ifadelerini kullandı.

İşte Harmancı’nın açıklaması:

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©