AktüelGazedda'nın GündemiHarmancı Belediyeler Birliği’ndeki görevinden istifa etti

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu'nun Belediyeler Birliği'nde basın toplantısı düzenlemesini gerekçe göstererek, Belediyeler Birliği asbaşkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldığını duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 22, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu’nun Belediyeler Birliği’nde basın toplantısı düzenlemesini gerekçe göstererek, Belediyeler Birliği asbaşkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldığını duyurdu.

Açıklama şöyle:

Herhangi bir belediye başkanının özel hayatında karışmış ya da karışmış olabileceği bir suça ilişkin açıklama yapması ve basın toplantısı düzenlemesi kendini ilgilendirir ama bunu belediyeler birliğinde yapması kabul edilebilir bir durum değildir. Bu vesile ile bu olaydan bir kaç gün önce Belediyeler Birliği asbaşkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldığımı belirtmek isterim.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık