AktüelPolitikaHarmancı: “5. yılımda 5. hükümetle çalışıyor olacağız”

LTB Başkanı Mehmet Harmancı “5. yılımda 5. Hükümetle çalışıyor olacağız” dedi. Sosyal medyadan yapyığı açıklamada ayrıca ‘ayar’ tartışmasına da değinen Harmancı, “Cumhurbaşkanımıza yönelik olarak sarf edilen “ayar” ifadesinin bu hükümetin son yol kazası olmasını umar, Sayın Cumhurbaşkanı’na ayar verebilecek tek makamın da halkın kendisi olduğunu bir kez daha hatırlatırım” dedi. İşte açıklama: “Herkes söyleyeceğini söyledi eleştirisini yaptı, bu saatten sonra ülkenin içerisinde bulunduğu zor şartlarda yeni hükümetin başarılı olmasını temenni ediyorum. 5. yılımda 5. Hükümetle...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 22, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

LTB Başkanı Mehmet Harmancı “5. yılımda 5. Hükümetle çalışıyor olacağız” dedi.

Sosyal medyadan yapyığı açıklamada ayrıca ‘ayar’ tartışmasına da değinen Harmancı, “Cumhurbaşkanımıza yönelik olarak sarf edilen “ayar” ifadesinin bu hükümetin son yol kazası olmasını umar, Sayın Cumhurbaşkanı’na ayar verebilecek tek makamın da halkın kendisi olduğunu bir kez daha hatırlatırım” dedi.

İşte açıklama:

“Herkes söyleyeceğini söyledi eleştirisini yaptı, bu saatten sonra ülkenin içerisinde bulunduğu zor şartlarda yeni hükümetin başarılı olmasını temenni ediyorum.
5. yılımda 5. Hükümetle çalışıyor olacağız, umuyorum kurulmuş olan yeni hükümet istikrarın yanında temel problemlerimizi çözme konusunda ciddi bir irade ortaya koyabilecektir.
Cumhurbaşkanımıza yönelik olarak sarf edilen “ayar” ifadesinin bu hükümetin son yol kazası olmasını umar, Sayın Cumhurbaşkanı’na ayar verebilecek tek makamın da halkın kendisi olduğunu bir kez daha hatırlatırım.”

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık