AktüelİnsanYaşamHalk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948’den Taraftarlarına Çağrı

Kıbrıs’ta taraftarları tarafından kurulan ve yönetilen tek kulüp olan “Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948” yayınladığı Türkçe açıklamayla ilk açık anteremanı için davette bulundu. Omonia 1948’in ilk açık antremanı 8 Eylül Cumartesi günü saat 19,30’da Lefkoşa’nın güneyinde Lakadamya bölgesindeki THOI Stadyumunda yapılacak. “Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948″‘den yapılan açıklama şöyle: “Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948’in tüm üyelerini ve dostlarını, 8 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 19.30’da Lakadamya’daki THOI Stadyumu’nda yapılacak ilk açık antremanımıza davet etmek istiyoruz....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 4, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Kıbrıs’ta taraftarları tarafından kurulan ve yönetilen tek kulüp olan “Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948” yayınladığı Türkçe açıklamayla ilk açık anteremanı için davette bulundu.

Omonia 1948’in ilk açık antremanı 8 Eylül Cumartesi günü saat 19,30’da Lefkoşa’nın güneyinde Lakadamya bölgesindeki THOI Stadyumunda yapılacak.

“Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948″‘den yapılan açıklama şöyle:

“Halk’ın Atletik Kulübü Omonia 1948’in tüm üyelerini ve dostlarını, 8 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 19.30’da Lakadamya’daki THOI Stadyumu’nda yapılacak ilk açık antremanımıza davet etmek istiyoruz.

Takımımızı kucaklamak için, farklı bir ana tanıklık etmek, Kıbrıs’ta alıştığımız dışında sıradışı bir şey yaşamak ve muazzam bir katılımla takımımızın ilk açık antremanında yanında olmak için bu çabaya inanan tüm taraflarımızı davet ediyoruz.

Futbol bize göre bir kutlama olduğu için, kutlama partimiz saat 17.00’de stadyum dışında biralar, müzik ve takımımız hakkında yapacağımız sohbetlerle başlayacak.
Stadyum’da takımımızın oynayacağı ilk futbol sezonu için hazırlanan ve büyük bir manevi değeri olan Sezon Biletleri de sunulacak.

Buna ilaveten, üyelik kayıtları ile üyelik ödemeleri yapılabilecek, üyelik kartları alınabilecek.

Giriş ücretsizdir.”

Adres bilgileri için aşağıdaki haritadan yararlanılabilir:

35.1413982,33.3095887

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık