AktüelManşetYaşamHaber Fotoğrafçılığında Etik konuşulacak

Basın-Sen, Türkiye’de muhalif kimliği ile bilenen Prof. Dr. Doğan Tılıç’ın konuşmacı olacağı “Haber Fotoğrafçılığında Etik”  başlıklı bir panel düzenliyor. Basın-Sen’den yapılan açıklama şöyle: Başkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Basın-Sen Dış İlişkiler Temsilcisi Prof. Dr. Doğan Tılıç, 8 Ağustos akşamı Kıbrıslı basın emekçileri ile buluşarak “Haber Fotoğrafçılığında Etik” üzerine bir söyleşi gerçekleştirecektir. Söyleşiye katılım ücretsiz olup, katılmak isteyen herkese açıktır.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 3, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Basın-Sen, Türkiye’de muhalif kimliği ile bilenen Prof. Dr. Doğan Tılıç’ın konuşmacı olacağı “Haber Fotoğrafçılığında Etik”  başlıklı bir panel düzenliyor. Basın-Sen’den yapılan açıklama şöyle:

Başkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Basın-Sen Dış İlişkiler Temsilcisi Prof. Dr. Doğan Tılıç, 8 Ağustos akşamı Kıbrıslı basın emekçileri ile buluşarak “Haber Fotoğrafçılığında Etik” üzerine bir söyleşi gerçekleştirecektir.
Söyleşiye katılım ücretsiz olup, katılmak isteyen herkese açıktır.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık