AktüelMedya OdasıHa HP, ha AKP!

BASIN-SEN Başkanı Ali Kişmir, HP Milletvekili Rogers’ın, “yazdığı bir yazı” nedeniyle kendisi hakkında Başsavcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 29, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

BASIN-SEN Başkanı Ali Kişmir, HP Milletvekili Rogers’ın, “yazdığı bir yazı” nedeniyle kendisi hakkında Başsavcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Halkın Partisi Milletvekili Jale Refik Rogers, Basın Emekçileri Sendikası (BASIN-SEN) Başkanı Ali Kişmir hakkında suç duyurusunda bulundu.

Konuyla ilgili kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yazılı bir açıklama yapan Ali Kişmir, yazdığı bir yazı nedeniyle Rogers’ın, kendisi hakkında Başsavcılığa suç duyurusunda bulunduğunu ifade etti.

Konuyla ilgili GazeddaKıbrıs’a konuşan Kişmir, suç duyurusunun test kitleriyle ilgili yazdığı yazı nedeniyle yapıldığını ifade etti.

“Ali Kişmir’in konuyla ilgili yazılı açıklaması şöyle:

Bugün Başsavcılıktan arandım!

Halkın Partisi Milletvekili Jale Refik Rogers, yazdığım bir yazı ile ilgili hakkımda suç duyurusunda bulunmuş, onu bana tebliğ edecekler!

Demem o ki, anasında ne varsa yavrusunda da o olacak dediler ya, bunu ciddiye alıp kendine görev edinenler var!

Sizin baskıcı zihniyetiniz, bizim de kalemimiz!

Hade bakalım!”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..