AktüelMüzakereler“Güvenlik ve Garantiler” Başlığı Altında Paket Öneriler Sunuldu | #ConferenceonCyprus | #CransMontana

Kıbrıs Konferansı’nda bu sabahki toplantı, tarafların paket sunduğu bir saatlik toplantının ardından sona erdi. İki taraf, yerel saatle 18.00-19.30 (KSİ 19.00-20.30) saatleri arasında bir araya gelecek. 19:30-21:00 ( KSİ 20.30-22.00)arasında beşli formattaki birinci masa toplantısı öngörülüyor.     Saat 10.00’da (KSİ 11.00) başlayan toplantı, tarafların öneri paketlerini sunmasının ardından garantörler Türkiye, Yunanistan ve İngiltere’nin ayrılmasıyla bir süre liderler Mustafa Akıncı ile Nikos Anastasiadis ile devam etti.   Τετ α τετ ΠτΔ με τον Τούρκο ΥΠΕΞ...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 3, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Konferansı’nda bu sabahki toplantı, tarafların paket sunduğu bir saatlik toplantının ardından sona erdi.

İki taraf, yerel saatle 18.00-19.30 (KSİ 19.00-20.30) saatleri arasında bir araya gelecek. 19:30-21:00 ( KSİ 20.30-22.00)arasında beşli formattaki birinci masa toplantısı öngörülüyor.

 

 

Saat 10.00’da (KSİ 11.00) başlayan toplantı, tarafların öneri paketlerini sunmasının ardından garantörler Türkiye, Yunanistan ve İngiltere’nin ayrılmasıyla bir süre liderler Mustafa Akıncı ile Nikos Anastasiadis ile devam etti.

 

Τετ α τετ ΠτΔ με τον Τούρκο ΥΠΕΞ

No Description

 

 

Garantörler “Güvenlik ve Garantiler” başlığı altında, Kıbrıstürk ve Kıbrısrum tarafı tüm başlıklardan oluşan paket önerilerini BM’ye sundu.BM, kapalı zarflarda sunulan tarafların paketlerinin birer kopyasını tüm taraflara dağıtacak.

 

 

Paketlerin “Güvenlik ve Garanti” kısmı 5 tarafa sirküle edilecek.

Toplantıda, paketlerin içeriği ile gizlilik ilkesi konusunda mutabakat sağlandığı öğrenildi.

Akıncı ve müzakere heyeti, konferansa öncesinde bir değerlendirme toplantısı yaptı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık