AktüelGazedda'nın GündemiGazeddavideoGürkut: Önümüzdeki günlerde pik beklentimiz yok

GazeddaKıbrıs - Mavi Ajans ortaklığıyla yeni bir programa başladı. Mavi Gündem adıyla GazeddaKıbrıs'ın Facebook ve YouTube sayfalarında yayınlanacak olan programın ilk konuğu Özlem Gürkut oldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 4, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

GazeddaKıbrıs – Mavi Ajans ortaklığıyla yeni bir programa başladı. Mavi Gündem adıyla GazeddaKıbrıs’ın Facebook ve YouTube sayfalarında yayınlanacak olan programın ilk konuğu Özlem Gürkut oldu.

Kıbrıs Türk Tabipler Birliği (KTTB) Başkanı Özlem Gürkut, GazeddaKıbrıs Web TV’de yayınlanan Mavi Gündem adlı programda, okulların açılması ve vakaların durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Videonun tamamını izlemek için:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık