koronavirusGüneyde yeni rapor: Bulaşmanın yaş ortalaması 31

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, 17 Eylül 2020 tarihinde yayımladığı istatistiki raporunda, Kıbrıs'ta hastalığa bulaşma yaş ortalamasının 31 olduğuna işaret etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 20, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, 17 Eylül 2020 tarihinde yayımladığı istatistiki raporunda, Kıbrıs’ta hastalığa bulaşma yaş ortalamasının 31 olduğuna işaret etti.

Sağlık Bakanlığı tarafından, yapılan açıklamada, 17 Eylül 2020’ye kadar koronavirüsün seyrine ilişkin istatistikler kamuoyuyla paylaşıldı. Buna göre, Kıbrıs’ta koronavirüs bulaşma yaş ortalaması 31 olarak açıklandı.

Virüsten en çok etkilenin yaş grubu 18-59 (%80) olarak belirtilirken, bunu 60’lar ve üstü (%11) ve son olarak 0-17 (%9) yaş grubunun takip ettiği belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık