AktüelKıbrıs SorunuGüneyde iki bölgeli-iki toplumlu federasyonu reddeden kişi yüzdesi azaldı

Kıbrıs Cumhuriyeti'nde Charis Psaltis tarafından yapılan bir araştırma, son on yılda iki bölgeli-iki toplumlu Federasyonu reddeden kişilerin yüzdesinde önemli ölçüde azalma olduğunu ortaya koydu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 12, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Kıbrıs Cumhuriyeti’nde Charis Psaltis tarafından yapılan bir araştırma, son on yılda iki bölgeli-iki toplumlu Federasyonu reddeden kişilerin yüzdesinde önemli ölçüde azalma olduğunu ortaya koydu.

2020 Mart ayında Kent Üniversitesi’nde Charis Psaltis tarafından yapılan bir araştırmada, son on yılda iki bölgeli-iki toplumlu Federasyonu reddeden kişilerin yüzdesinde önemli ölçüde azalma olduğunu ortaya koydu.

Araştırmada, federalist bir zihniyete sahip insanlar sayısında iki kattan fazla artış olduğu da belirtildi.

Rapora ulaşmak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık