AktüelGazedda'nın GündemiGüneyde askeri bölükte koronavirüs şüphesi

Lefkoşa’nın güneyinde Athalassa bölgesinde bulunan bir askeri bölüğün koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındığı belirtildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 8, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Lefkoşa’nın güneyinde bulunan bir askeri bölük, koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı. Philenews’ün haberine göre, bölükte görevli bir askeri personel, izinli olduğu sürede Yunanistan’a gitmesi ve izin dönüşü yüksek ateşle hastaneye kaldırılması üzerine, tüm bölük karantinaya alındı.

Olayın, yarın yapılacak testler sonucu netleşeceği de belirtilen haberde, bölükte bulunan askerlerin dışarıya çıkışının iptal edildiği kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft