koronavirusGüneyde 32 yeni vaka tespit edildi

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bugün Kıbrıs'ın güneyinde 32 yeni pozitif koronavirüs vakası tespit edildiğini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 8, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bugün Kıbrıs’ın güneyinde 32 yeni pozitif koronavirüs vakası tespit edildiğini duyurdu.

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bugün Kıbrıs’ın güneyinde 32 yeni pozitif koronavirüs vakası tespit edildiğini ve toplam koronavirüs vakasının 526’ya yükseldiğini duyurdu.

Yapılan açıklamada, yeni vakaların 24’ünün temas yoluyla bulaştığını 8 vakanın ise geçmişlerinin araştırıldığı kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft