koronavirusGüneyde 32 yeni vaka: Bir kişi daha hayatını kaybetti

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, bugün güneyde 32 yeni vakanın tespit edildiğini ve bir kişinin daha hayatını kaybettiğini duyurdu. Sağlık Bakanlığı, bugün yaptığı açıklamada, Kıbrıs’ın güneyinde bugün 32 yeni Covid-19 vakası tespit edildiğini açıkladı. Açıklanan son vaka ile Kıbrıs Cumhuriyeti genelindeki vaka sayısı; üsler de dahil olmak üzere 262’ye çıktı. Öte yandan, yapılan açıklamada bugün 83 yaşındaki bir kişinin daha koronavirüse bağlı semptomlarla hayatını kaybettiği de belirtilirken, Lefkoşa’daki Makarios hastanesinde bulunan hamile bir kadının da enfekte...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 31, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, bugün güneyde 32 yeni vakanın tespit edildiğini ve bir kişinin daha hayatını kaybettiğini duyurdu.

Sağlık Bakanlığı, bugün yaptığı açıklamada, Kıbrıs’ın güneyinde bugün 32 yeni Covid-19 vakası tespit edildiğini açıkladı. Açıklanan son vaka ile Kıbrıs Cumhuriyeti genelindeki vaka sayısı; üsler de dahil olmak üzere 262’ye çıktı.

Öte yandan, yapılan açıklamada bugün 83 yaşındaki bir kişinin daha koronavirüse bağlı semptomlarla hayatını kaybettiği de belirtilirken, Lefkoşa’daki Makarios hastanesinde bulunan hamile bir kadının da enfekte olan vakalardan biri olduğu belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft