koronavirusGüneyde 2 ölüm daha: 16 yeni vaka

Kıbrıs Cumhuriyeti'nde Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, bugün koronavirüse bağlı olarak 2 ölüm daha gerçekleştiği ve 16 yeni vakanın tespit edildiği duyuruldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 27, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Kıbrıs Cumhuriyeti’nde Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, bugün koronavirüse bağlı olarak 2 ölüm daha gerçekleştiği ve 16 yeni vakanın tespit edildiği duyuruldu.

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yaptığı açıklamada, 76 yaşındaki Kıbrıslı kadın ve Yunanistan vatandaşı 47 yaşındaki bir erkeğin koronavirüse bağlı olarak gelişen semptomlarla hayatını kaybettiğini belirtti. Son ölümlerle güneydeki toplam ölüm sayısı 5’e çıktı.

Öte yandan güneyde toplam pozitif koronavirüs vakası 159’a yükseldi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık