koronavirusGüneyde 1 ölüm daha: 40 yeni vaka

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bugün Kıbrıs'ın güneyinde 40 yeni vaka daha tespit edildiğini duyurdu. Açıklamada ayrıca bir kişinin daha hayatını kaybettiği bildirildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 3, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bugün Kıbrıs’ın güneyinde 40 yeni vaka daha tespit edildiğini duyurdu. Açıklamada ayrıca bir kişinin daha hayatını kaybettiği bildirildi.

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı az önce yaptığı açıklamayla, Kıbrıs’ın güneyinde 40 yeni vakanın daha tespit edildiğini ve bu vakalarla birlikte, güneydeki toplam vaka sayısının 396’ya çıktığını duyurdu.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, 64 yaşındaki bir kişinin daha hayatını kaybettiği de bildirilirken, bu rakamla güneydeki toplam ölüm sayısının 11’e ulaştığı da bildirildi.

29 vakanın, temas yolu ile bulaştığı da bildilirken, 2 kişinin yurtdışından geldiği ve kalan 9 vakanın geçmişlerinin ise araştırıldığı kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık