koronavirusGüneyde 1, kuzeyde 9 yeni vaka

Kıbrıs'ın iki yakasında bugün toplam 10 yeni vaka tespit edildi. Vakaların 9 tanesi kuzeyde tespit edilirken, 1 tanesi de güneyde belirlendi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 31, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın iki yakasında bugün toplam 10 yeni vaka tespit edildi. Vakaların 9 tanesi kuzeyde tespit edilirken, 1 tanesi de güneyde belirlendi.

Kıbrıs Cumhuriyeti’nde bugün 1916 test yapıldığı ve 1 yeni pozitif vakaya rastlandığı duyuruldu. Adanın güney yarısı son 3 günde en fazla 4 vaka tespit etti.

Öte yandan Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, son 24 saatte  yapılan test sayısının 1749 olduğunu, 9 pozitif vakaya rastlandığını, 4 kişinin taburcu edildiğini açıkladı.

Bakan Pilli, pozitif vakalardan 2 kişinin hava yolu, 4 kişinin deniz yolu, 2 kişinin daha önce tespit edilen vakaların temaslısı olduğunu ve bu süreçte gözetim altında olduklarını, 1 kişinin ise yerel vaka olduğunu açıkladı. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık