PolitikaGümrük Çalışanları Tam Gün Grev Yapacak

Gümrük Çalışanları Sendikası (Güç-Sen), yarın, Ercan ve kara giriş kapıları hariç tüm bölgelerde tam gün grev yapacağını bildirdi. Güç-Sen Başkanı Derviş Dağman yazılı açıklamasında, Güç-Sen’in, Sendikal Platform ile birlikte hareket ederek örgütlü bulunduğu Gümrük Dairesi’de yarın 08.30 – 16.00 saatleri arasında Ercan ve kara giriş kapıları hariç tüm bölgelerde tam gün grev yapacağını kaydetti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 5, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Gümrük Çalışanları Sendikası (Güç-Sen), yarın, Ercan ve kara giriş kapıları hariç tüm bölgelerde tam gün grev yapacağını bildirdi.

Güç-Sen Başkanı Derviş Dağman yazılı açıklamasında, Güç-Sen’in, Sendikal Platform ile birlikte hareket ederek örgütlü bulunduğu Gümrük Dairesi’de yarın 08.30 – 16.00 saatleri arasında Ercan ve kara giriş kapıları hariç tüm bölgelerde tam gün grev yapacağını kaydetti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık