AktüelEkolojiGüçlü rüzgarlara dikkat!

Kıbrıs, bugün ve yarın güçlü rüzgarların etkisi altında kalacak. Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi tarafından yaılan açıklamada, kuvvetli rüzgarların yolda olduğunu ve Kıbrıs'ın tamamının rüzgarlardan etkileneceğini bildirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 30, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs, bugün ve yarın güçlü rüzgarların etkisi altında kalacak. Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi tarafından yaılan açıklamada, kuvvetli rüzgarların yolda olduğunu ve Kıbrıs’ın tamamının rüzgarlardan etkileneceğini bildirdi.

Meteoroloji Dairesi, son günlerde gözlemlenen havadaki ince toz bulutunun da önümüzdeki günlerde çözülmesinin beklendiğini ifade ederek, yarın sabahın erken saatlerinde ve akşamları ise sis durumunun gözlemleneceğini ifade etti.

Çarşamba gününden itibaren ise sıcaklıklarda düşüş yaşanacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık