YaşamGrön Vegan Kitchen’dan vegan yemek aboneliği

Önümüzdeki haftalarda Lefkoşa Surlariçi’nde açılacak olan Grön Vegan Kitchen Vegan Yemek Aboneliği başlatacağını duyurdu. Duyuru şöyle: Grön Vegan Kitchen’dan herkese merhaba. Vegan beslenme hakkında zaman zaman yaşadığımız; sizlerle konuşurken de farkettiğimiz sorunların başında, yoğun çalışma ya da okul hayatında, yemek yapmaya yeterince vakit yaratamamak geliyor. Bu durum da çoğunlukla pratik ve sağlıksız gıdalara yönelmemize neden oluyor. Ayrıca hepimiz biliyoruz ki; Vegan olmak kadar vegan kalabilmek de bir o kadar önem taşıyor. Bu noktada hayatımızı kolaylaştırmayı...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 17, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Önümüzdeki haftalarda Lefkoşa Surlariçi’nde açılacak olan Grön Vegan Kitchen Vegan Yemek Aboneliği başlatacağını duyurdu.

Duyuru şöyle:

Grön Vegan Kitchen’dan herkese merhaba. Vegan beslenme hakkında zaman zaman yaşadığımız; sizlerle konuşurken de farkettiğimiz sorunların başında, yoğun çalışma ya da okul hayatında, yemek yapmaya yeterince vakit yaratamamak geliyor. Bu durum da çoğunlukla pratik ve sağlıksız gıdalara yönelmemize neden oluyor. Ayrıca hepimiz biliyoruz ki; Vegan olmak kadar vegan kalabilmek de bir o kadar önem taşıyor. Bu noktada hayatımızı kolaylaştırmayı hedefleyen bir sistem kuruyoruz.

Her Pazartesi ve Perşembe yapıp Lefkoşa içi yakın çevremize dağıtacağımız, isterseniz gelip mutfağımızdan kendinizin alabileceği, sağlıklı, lezzetli ve doyurucu yemekler hazırlıyoruz.

Her teslim için 5 ayrı çeşit yemek hazırlıyoruz. Bir ana yemek, bir yardımcı yemek, bir zeytinyağlı, çorba/ meze/salata ve tatlı. Her yemekten 2 porsiyon bulunuyor ve tüm yemekler sağlıklı ve depozitolu kaplarda size sunuluyor. (Böylelikle çevre için de daha az atık çıkıyor )
Haftanın 2 günü 5 çeşit sağlıklı vegan yemeği (toplam 10 porsiyon) sizin için hazırlıyoruz.

Yemeklerimizde zengin baklagil ve sebze içeriğinin yanısıra, mantar, filizlenmiş tohumlar ve kinoa, chia, avokado, taze zencefil gibi süper gıdalar da yer alıyor.

*** Peki Sistem Nasıl İşliyor…

İlk abonelikte kaplar için 100TL depozito alıyoruz, başka bir abonelik şartımız yok. Her yeni teslimatta boşlarınızı alıp yerine dolu kapları size veriyoruz.

Yemekler 18:00’de hazır oluyor. İşten/okuldan gelince haber veriyorsunuz yakın yerlere getiriyoruz. Veya size haber veriyoruz geçip bizzat teslim alıyorsunuz yemeğinizi ve bir kahvemizi içiyorsunuz )

Haftanın iki günü için (toplam 40 porsiyon) 1 aylık abonelik ücreti 700 TL.

Haftanın bir günü için (toplam 20 porsiyon) 1 aylık abonelik 350 TL.

Daha fazla bilgi ve abonelik işlemleri için sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz…

 

 

Dünya Veganlar Günü ve Grön’den Merhaba

1 Kasım Dünya Veganlar Gününü selamladığımız bu günde, Grön için bundan daha anlamlı bir başlangıç olamazdı herhalde. Uzun zamandır yapmayı planladığım ama bir türlü o ilk adımı atamadığım bu blog ile bugünden itibaren Grön’ün vegan hayatına sizleri davet etmek istiyorum. Yeni başlangıçlar korku verir zaman zaman, ilk adım bir türlü atılamaz.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık