AktüelPolitikaGrev kırıcılara ortak olmadı, benzinciyi kapattı

Darkot Petrol, akaryakıtının bitmesine rağmen dürüstlük ve meselek etiği ilkeleri gereği K-PET dışında başka bir petrol şirketinden akaryatık almayacaklarını açıklayarak benzinci dükkanlarını geçici olarak kapattılar.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 16, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Kıbrıs Türk Petrollerinde DEV-İŞ’e bağlı Petrol-İş’in süresiz grevi sürerken, diğer yandan da bazı noktalarda benzin sıkıntısı baş göstermeye başladı.

Benzin sıkıntısını önlemek ve grevi kırmak için Altınbaş’a bağlı ALPET ile K-PET işbirliği yapmaya başladı. Pek çok K-PET noktasında ALPET’e ait benzinler satılmaya başlanarak ALPET, grev kırıcılığına ortak oldu.

Buna rağmen grev kırıcılığına ortak olmayan benzin istasyonları da var. Mağusa’da faaliyet gösteren Darkot Petrol ise, akaryakıtının bitmesine rağmen dürüstlük ve meselek etiği ilkeleri gereği K-PET dışında başka bir petrol şirketinden akaryatık almayacaklarını açıklayarak benzinci dükkanlarını geçici olarak kapattılar. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık