AktüelGazedda'nın GündemiGösteriş başladı: Dairelerin hepsi bu gece ışıklandırılacak

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen ikinci tur seçimiyle Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar, bugün görevi devralıyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 23, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen ikinci tur seçimiyle Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar, bugün görevi devralıyor. Bugün saat 15.00’te gerçekleşecek tören sonrasında resmen Cumhurbaşkanı olarak görev yapmaya başlayacak olan Ersin Tatar için, bu akşam tüm yurtta resmi binaların aydınlatılması emri dairelere dağıtıldı.

Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı, tüm bakanlık ve dairelere gönderdiği bilgilendirmede, Tatar’ın ant içmesine bağlı olarak tüm dairelere bayrak çekileceği ve bu akşam bakanlık ve dairelerde aydınlatma yapılması gerektiği bildirildi.

Ülkenin elektrik santrallerine yatırım yapmayanlar, santrallere yük binecek, daha fazla yakıt tüketilecek ve doğa daha fazla zarar görecek olsa da kendi şovlarını yapmaktan geri durmuyor.

Fotoğraf: ankaradegillefkosa.org
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık