AktüelManşetGönyeli’de kadın cinayeti, zanlı aranıyor

Bir kadın cinayeti daha… Bugün Gönyeli’de Akgünler Sokak üzerinde bulunan bir evde, gündelikçi olarak ev işlerinde çalışmakta olan Gülbahar ULUTAN (K-45), henüz tespit edilemeyen sebepten dolayı bir erkek şahıs tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olayda ağır yaralanan Gülbahar ULUTAN kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Zanlı Fatih Çıkrıkçı isimli kişinin polis tarafından aranmakta olduğu duyuruldu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 31, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bir kadın cinayeti daha…

Bugün Gönyeli’de Akgünler Sokak üzerinde bulunan bir evde, gündelikçi olarak ev işlerinde çalışmakta olan Gülbahar ULUTAN (K-45), henüz tespit edilemeyen sebepten dolayı bir erkek şahıs tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Olayda ağır yaralanan Gülbahar ULUTAN kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Zanlı Fatih Çıkrıkçı isimli kişinin polis tarafından aranmakta olduğu duyuruldu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık