AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberGirne’de gizli saklı parti: Polis baskın yaptı

Geçtiğimiz Cuma akşamı Girne Esentepe Bölgesi’nde bulunan “Maldive Homes”da, yasak olmasına rağmen gizli bir doğum günü partisi düzenlendiği ortaya çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 15, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Geçtiğimiz Cuma akşamı Girne Esentepe Bölgesi’nde bulunan “Maldive Homes”da, yasak olmasına rağmen gizli bir doğum günü partisi düzenlendiği ortaya çıktı.

Koronavirüs salgını gerekçesiyle 6 kişiden fazla kişinin bir araya gelmesinin yasak olduğu Kıbrıs’ın kuzeyinde, geçtiğimiz Cuma akşamı bir doğum günü partisi düzenlendi.

Cuma sabahı havuz başında başlayan ve akşam saatlerinde de evde devam eden partiye yaklaşık 20-30 civarında kişinin katıldığı öğrenilirken, reklam ajansından bazı kişilerin de partide bulunduğu, kuaförlerinin de hizmet verebilmek maksadıyla bahsi geçen bölgeye geldiği belirlendi. Partinin polis baskını olmasa Cumartesi günü daha kalabalık bir ekiple devam edeceği de öğrenilirken, reklam ajansından getirilen kişilerin esas olarak bu amaçla getirildiği de ifade edildi.

Cumartesi günü bahsi geçen evlerin satışını yapabilmek adına gerçekleştirilmesi planlanan partinin Ş.G, D.G. ve G.Ö isimli üç kişi tarafından düzenlendiği ancak polisin baskın yapmasının ardından Cumartesi günü yapılması planlanan partinin iptal edildiği kaydedildi.

Polis Basın Subaylığı, konuyla ilgili GazeddaKıbrıs’a verdiği bilgide, söz konusu olayla ilgili polis soruşturmasının sürdüğü bahse konu mekanda bulunanların tespit edilip aleyhlerinde yasal işleme gidileceği belirtildi.

Edinilen bilgide, polis ekiplerinin aldığı ihbar üzerine gittiği evde partinin sona erdiği ve partiye katılan kişilerin kim olduğu ile ilgili kamera görüntülerinin incelendiği bildirildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık