AktüelKentPolitikaGirne ve Lefkoşa’daki tepki çeken MOBESE direkleri kaldırılıyor

Girne Liman’daki ve Lefkoşa Sarayönü’ndeki MOBESE direkleri kaldırılıyor. Gazeddakıbrıs’ın Turizm ve Çevre Bakanlığı yetkililerinden edindiği bilgiye göre, sosyal medyada iki gündür tepki çeken Girne Liman’daki ve Lefkoşa Sarayönü’ndeki MOBESE direkleri kaldırılıp başka bir yere monte edilecek. Her iki bölgede de, tarihi yapıyla örtüşmediği gerekçisiyle MOBESE direklerine ciddi tepki gelmişti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 26, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Girne Liman’daki ve Lefkoşa Sarayönü’ndeki MOBESE direkleri kaldırılıyor.

Gazeddakıbrıs’ın Turizm ve Çevre Bakanlığı yetkililerinden edindiği bilgiye göre, sosyal medyada iki gündür tepki çeken Girne Liman’daki ve Lefkoşa Sarayönü’ndeki MOBESE direkleri kaldırılıp başka bir yere monte edilecek.

Her iki bölgede de, tarihi yapıyla örtüşmediği gerekçisiyle MOBESE direklerine ciddi tepki gelmişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..