AktüelGazedda'nın Gündemi“Gerekli görülmesi halinde” ne demek Tatar?

Atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Polis Genel Müdürü Ahmet Soyalan’ı kabul etti. ‘Adalı olayı’ diye nitelediği cinayeti Soyalan’la görüşen Tatar, “gerekli görülmesi halinde” yasal girişimleri yapılacağını söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 24, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Polis Genel Müdürü Ahmet Soyalan’ı kabul etti. ‘Adalı olayı’ diye nitelediği cinayeti Soyalan’la görüşen Tatar, “gerekli görülmesi halinde” yasal girişimleri yapılacağını söyledi. Öte yandan Tatar, gerekli görülmesi gerekenin ne olduğu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Tatar, Polis Genel Müdürü Ahmet Soyalan’ı davet ederek, gazeteci Kutlu Adalı olayını görüştü ve şu açıklamayı yaptı:

“Ülkemizin güvenliği ve huzuru için büyük bir fedakarlıkla her türlü gayreti gösteren Polis Genel Müdürlüğü’nün  bu olayla ilgili olarak gerek görüldüğü halde her türlü yasal girişimler ile gereğini yapacağından kuşkum yoktur. Bu konuda polisimize olan güvenimiz tamdır.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık