AktüelEkolojiGazedda'nın GündemiManşetÖzel HaberYaşam“Gereken ne ise yapılacak”

Çevre Dairesi’den Mersinlik’tek kaplumbağa yumurtlama bölgesi olan Özel Çevre Koruma Bölgesi’ndeki kaçak inşaata onay çıkmamasının ardından gözler Şehir Planlama Dairesi’ne çevrildi. Daha önce proje onayını veren Şehir Planlama Dairesi müdürü Türkmen Yiğitcan, Çevre Dairesi’nin görüşünün ellerine bugün ulaştığını söyledi. Gazeddakıbrıs’a açıklamalarda bulunan Yiğitcan, inşaatın hali hazırda ruhsatsız olduğunu vurgulayarak, bundan sonraki süreçte onay vermelerinin söz konusu olmadığını ifade ederek, “Gerek ne ise yapılacak” şeklinde konuştu.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 23, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Çevre Dairesi’den Mersinlik’tek kaplumbağa yumurtlama bölgesi olan Özel Çevre Koruma Bölgesi’ndeki kaçak inşaata onay çıkmamasının ardından gözler Şehir Planlama Dairesi’ne çevrildi.

Daha önce proje onayını veren Şehir Planlama Dairesi müdürü Türkmen Yiğitcan, Çevre Dairesi’nin görüşünün ellerine bugün ulaştığını söyledi.

Gazeddakıbrıs’a açıklamalarda bulunan Yiğitcan, inşaatın hali hazırda ruhsatsız olduğunu vurgulayarak, bundan sonraki süreçte onay vermelerinin söz konusu olmadığını ifade ederek, “Gerek ne ise yapılacak” şeklinde konuştu.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık