koronavirusGece kulüplerinde seks var ama bu kapatma için bir gerekçe değil!

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi, “sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı” gerekçesiyle barların kapatılmasına karar verdi ancak seks yapılan gece kulüpleriyle ilgili herhangi bir karar üretmedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 20, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi, “sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı” gerekçesiyle barların kapatılmasına karar verdi ancak seks yapılan gece kulüpleriyle ilgili herhangi bir karar üretmedi. Bilindiği üzere, kktc devleti, gece kulüplerinde seks yapıldığını kabul etmiyor!

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi yeni kararlarını bugün açıkladı. Alınan kararlar çerçevesinde barlarda yoğun temas olduğu ve bu kapsamda tüm barların 1 Ekim’e kadar kapatıldığı ifade edilirken, seks yapılan gece kulüpleriyle ilgili ise herhangi bir karar alınmadı.

Gece kulüplerinde kadın satılıyor!

Ne hükümet ne de Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi gece kulüplerinde kadın satıldığını kabul etmiyor. Komite, gece kulüplerinde striptiz yapıldığını iddia ederken, temasın kontrol altında tutulabileceği gerekçesiyle gece kulüplerinin kapatılmasına yönelik herhangi bir karar alınmadı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık