AktüelPolitikaGazeteci Ahmet Şık’ın Savunması: Kahrolsun İstibdat, Yaşasın Hürriyet | Seslendirme

Türkiye’de Cumhuriyeti Gazetesi’ne karşı “Terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek” iddiasıyla yapılan operasyonda tutuklanan gazeteciler hakkındaki dava, gözaltılardan 9 ay, iddianamenin hazırlanmasından 3 ay sonra önceki gün başladı. Duruşmanın 3. gününde savunma yapan Gazeteci Ahmet Şık, savunmasını “Kahrolsun istibdat, yaşasın hürriyet” diyerek bitirdi. Ahmek Şık’ın savunmasını Medyascope.tv tam metin olarak seslendirdi.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 28, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Türkiye’de Cumhuriyeti Gazetesi’ne karşı “Terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek” iddiasıyla yapılan operasyonda tutuklanan gazeteciler hakkındaki dava, gözaltılardan 9 ay, iddianamenin hazırlanmasından 3 ay sonra önceki gün başladı.

Duruşmanın 3. gününde savunma yapan Gazeteci Ahmet Şık, savunmasını “Kahrolsun istibdat, yaşasın hürriyet” diyerek bitirdi.

Ahmek Şık’ın savunmasını Medyascope.tv tam metin olarak seslendirdi.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık