AktüelEditoryalGazedda'nın GündemiGazeddapod yayına başlıyor

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 5, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Değişen, dönüşen ve gittikçe dijitalleşen medya alanında gazeddakıbrıs ekibi olarak yeni bir başlangıca imza atıyoruz.

Tüm dünyada gittikçe yaygınlaşan ve geleneksel olan medya biçimlerinin yerini almaya başlayan podcast yayıncılığına başlıyoruz. Artık sadece yazı ile değil aynı zamanda ses ile de derdimizi, gailemizi ve haberimizi sizlere ulaştırmaya, yaygınlaştırmaya çalışacağız.

Gazeddapod adı altında yeni bir mecrada üretilecek olan tematik kayıtlar ile hem Kıbrıs’ın kuzeyinde daha önce örneği olmayan podcast yayıncılığını başlatmayı hem de radyoculuk geleneğini dijital mecrada sahiplenip sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Teknik ve içerik üretimi noktalarında hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Önümüzdeki günlerde detayları deneme yayınımızla sizlerle paylaşacağız.

Takipte kalın…

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Reklam vermek için tıklayın

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©