AktüelEditoryalGazedda'nın GündemiGazeddapod yayına başlıyor

Değişen, dönüşen ve gittikçe dijitalleşen medya alanında gazeddakıbrıs ekibi olarak yeni bir başlangıca imza atıyoruz. Tüm dünyada gittikçe yaygınlaşan ve geleneksel olan medya biçimlerinin yerini almaya başlayan podcast yayıncılığına başlıyoruz. Artık sadece yazı ile değil aynı zamanda ses ile de derdimizi, gailemizi ve haberimizi sizlere ulaştırmaya, yaygınlaştırmaya çalışacağız. Gazeddapod adı altında yeni bir mecrada üretilecek olan tematik kayıtlar ile hem Kıbrıs’ın kuzeyinde daha önce örneği olmayan podcast yayıncılığını başlatmayı hem de radyoculuk geleneğini dijital mecrada...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 5, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Değişen, dönüşen ve gittikçe dijitalleşen medya alanında gazeddakıbrıs ekibi olarak yeni bir başlangıca imza atıyoruz.

Tüm dünyada gittikçe yaygınlaşan ve geleneksel olan medya biçimlerinin yerini almaya başlayan podcast yayıncılığına başlıyoruz. Artık sadece yazı ile değil aynı zamanda ses ile de derdimizi, gailemizi ve haberimizi sizlere ulaştırmaya, yaygınlaştırmaya çalışacağız.

Gazeddapod adı altında yeni bir mecrada üretilecek olan tematik kayıtlar ile hem Kıbrıs’ın kuzeyinde daha önce örneği olmayan podcast yayıncılığını başlatmayı hem de radyoculuk geleneğini dijital mecrada sahiplenip sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Teknik ve içerik üretimi noktalarında hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Önümüzdeki günlerde detayları deneme yayınımızla sizlerle paylaşacağız.

Takipte kalın…

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık