AktüelKıbrıs SorunuGayrı resmi görüşme 9 Ağustos’ta

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın Rum Lider Nikos Anastasiadis ile 9 Ağustos Cuma günü saat 10.30’da, gayrı resmi bir görüşmede bir araya geleceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Akıncı ile Rum Lider Anastasiadis geçtiğimiz günlerdeki telefon görüşmesinde, gayrı resmi olarak bir araya gelmek üzere mutabık kalmışlardı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, önceden mutabık kalınan görüşmenin tarihinin ise bugün netleştiğini belirtti. Sözcü, görüşme yerinin ise BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabeth Spehar’ın adaya dönüşünün ardından kendisiyle yapılacak...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 22, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın Rum Lider Nikos Anastasiadis ile 9 Ağustos Cuma günü saat 10.30’da, gayrı resmi bir görüşmede bir araya geleceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Akıncı ile Rum Lider Anastasiadis geçtiğimiz günlerdeki telefon görüşmesinde, gayrı resmi olarak bir araya gelmek üzere mutabık kalmışlardı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, önceden mutabık kalınan görüşmenin tarihinin ise bugün netleştiğini belirtti.

Sözcü, görüşme yerinin ise BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabeth Spehar’ın adaya dönüşünün ardından kendisiyle yapılacak istişare sonrasında kesinleşeceğini belirtti. Cumhurbaşkanı Akıncı ile Rum lider en son 26 Şubat 2019’da bir araya gelerek görüşmüştü.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık