AktüelİnsanManşetYaşamGalatya Belediye Başkanı isyan etti!

Mehmetçik (Galatya) Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli’yi, trafikte araçlarında seyir halindeyken doğaya çöp atan ve çevre kirliliğine neden olan araç içindeki şahıslar isyan ettirdi. Sosyal medyadan paylaşım yaparak LH376 plakalı araç içindeki kişilerin tüm uyarılara rağmen çöplerini dışarıya atmaya devam ettiklerini duyurdu. Sarıçizmeli konuyu Çevre Dairesi’ne şikayet ettiğini, polise de gidip ifade vereceğini belirterek, sürecin takipçisi olacağını vurguladı. İşte Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli’nin paylaşımı:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 12, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Mehmetçik (Galatya) Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli’yi, trafikte araçlarında seyir halindeyken doğaya çöp atan ve çevre kirliliğine neden olan araç içindeki şahıslar isyan ettirdi.

Sosyal medyadan paylaşım yaparak LH376 plakalı araç içindeki kişilerin tüm uyarılara rağmen çöplerini dışarıya atmaya devam ettiklerini duyurdu.

Sarıçizmeli konuyu Çevre Dairesi’ne şikayet ettiğini, polise de gidip ifade vereceğini belirterek, sürecin takipçisi olacağını vurguladı.

İşte Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli’nin paylaşımı:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık