AktüelPolitikaFüze düştü ama KKTC’yi tanımadı

Dışişleri Bakanı ve Başbakan yardımcısı Kudret Özersay, düşen füzeyle ilgili olarak Türkiye’nin kısa süre içinde bölgedeki komşu ülkelere bu konuda bir takım telkinlerde bulunacağını açıkladı. Özersay’ın KKTC adına Türkiye’nin telkinde bulunacağı açıklaması bir kez daha KKTC’nin bir alt yönetim olduğu gerçeğini hatırlattı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 1, 2019
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Dışişleri Bakanı ve Başbakan yardımcısı Kudret Özersay, düşen füzeyle ilgili olarak Türkiye’nin kısa süre içinde bölgedeki komşu ülkelere bu konuda bir takım telkinlerde bulunacağını açıkladı.

Özersay’ın KKTC adına Türkiye’nin telkinde bulunacağı açıklaması bir kez daha KKTC’nin bir alt yönetim olduğu gerçeğini hatırlattı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..