AktüelYaşamFIFA 20: Sokak futbolu oyuna yeniden dahil oluyor

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 10, 2019
Djumba Hotel & Cafe

EA Sports’un fragmanını yayımladığı FIFA 20, içeriğindeki yeni seçenekler ve donanımlarla oyunseverleri şimdiden heyecanlandırıyor.

Piyasaya çıkacağı açıklanan FIFA 20, geleneksel oyun atmosferini sunmakla kalmıyor, oyunculara futbol becerilerini ve yeni numaraları sergilemeyi sağlayan 5’e 5 maçları da geri getiriyor.

“Volta” ismiyle sunulan yeni oyun modu, EA Sports’un Yolculuk adlı modun yer aldığı FIFA 17’den bu yana gerçek anlamda getirdiği ilk değişiklik olacak.

Eylül ayında piyasada yer alması beklenen mod, FIFA Street’in tüm özelliklerini taşıyacağı için oyunun müdavimlerine de çok aşina gelecek.

Bu mod, oyuna yeni hamleler kazandırmasının yanı sıra şehir manzaraları ve küçük saha seçenekleri sunarken, 3’e 3 (kalecisiz), 4’e 4, 5’e 5 ve salon maçları yapma imkanı da tanıyacak.

Yeni oyunun fragmanında oyunseverlere “Futbol gerçekçiliğine dayanan özel yapım oyun sistemiyle Volta’da kendi tarzınızı ortaya koyun” diye seslenen EA Sports, şu açıklamayı yaptı:

“Dünya genelinde sokaklarda, kafeslerde ve salonlarda, özgün, az sayıda kişiyle oynanan futboldan esinlendik. Volta’nın oynanışı, basitleştirilmiş vuruşlar, becerinizi ortaya koyacağınız hareketler, yeni yetenek animasyonları ve avantaj sağlayan duvar kullanma seçeneğinin yer aldığı yeni araçlarla birlikte sizi sokağın akışına sürüklüyor.”

Bu modda kariyer, santra vuruşu, sezon ve FIFA Ultimate Team gibi her bir bölüm diğerinden ayrı düşünülmüş olsa da hepsinden bir bölüm içeriyor gibi görünüyor.

Mod, oyunculara kariyer yapmalarını sağlayacak ve kademe kademe maçlar oynayarak seviye atlatacak. Bununla birlikte oyuncuların doğrudan oyunları atlayabilmeleri için kendi başlangıç modu da sunulacak.

Kaynak: İndependent Türkçe

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©