AktüelGazedda'nın GündemiFaşist saldırganlar bizzat elçiliğin koruması altında

Afrika Gazetesi’ni taşlayanların başında yer alan faşist Mehmet İpek, TC Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, TC Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Ekonomi Bakanı Erhan Arıklı ve Sunat Atun‘la boy gösterdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 5, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Afrika Gazetesi’ni taşlayanların başında yer alan faşist Mehmet İpek, TC Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, TC Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Ekonomi Bakanı Erhan Arıklı ve Sunat Atun‘la boy gösterdi.

TC Ticaret Bakanı Muş, Kıbrıs’ın kuzeyinde yaptığı ziyarette, UBP Milletvekili Sunat Atun’un kurduğu Mağusa Tarihini Araştırma ve Yazın Vakfı Samtay‘ı da ziyaret etti.

Ziyarette göze çarpan detay ise, Afrika Gazetesi’nin baş saldırganı olan faşistlerden Mehmet İpek’in de ziyaret ekibinin içinde yer alması oldu.

İpek’in yaptığı saldırılardan sonra kimler tarafından korunup kollandığı konusunda da artık hiç bir soru işareti kalmadı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık