AktüelGazedda'nın GündemiEv sahibi Erdoğan en son konuştu!

Kutlama törenlerinin ana durağı olan Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’ndaki törende, geçmiş yıllara oranla değişiklikler yapıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 16, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kutlama törenlerinin ana durağı olan Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’ndaki törende, geçmiş yıllara oranla değişiklikler yapıldı. Devlet teamülleri gereği en son konuşması gereken ev sahibi, bu kez koltuğu gerçek ev sahibi olan Recep Tayyip Erdoğan’a bıraktı.

“Kuruluş yıldönümü” kutlamaları bu yıl değişti. 4’üncü Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın kullanmaya başladığı Cadillac marka araç bu yıl kullanılmazken, askeri araç yeniden selamlama aracı olarak kullanıldı. Devlet teamülleri gereği en son konuşması gereken ev sahibi Ersin Tatar ise bu yıl son konuşmayı TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bıraktı. Törende ilk konuşmayı Tatar yaptı; ardından Erdoğan söz aldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık