koronavirus“Ev karantinasına izin vermek büyük macera”

Nalbantoğlu Devlet Hastanesi eski Başhekimi Dr. Bülent Dizdarlı, aşılanma ve turizmin açılımı konusunda eleştirilerde bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 14, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Nalbantoğlu Devlet Hastanesi eski Başhekimi Dr. Bülent Dizdarlı, aşılanma ve turizmin açılımı konusunda eleştirilerde bulundu.

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dizdarlı, kktc’nin aşılanmasının tamamlanmadan Türkiye’nin de içinde bulunduğu girdaptan çıkmadan turizmi açmanın büyük macera olduğunun altını çizdi.

Dizdarlı’nın açıklaması şöyle:

1. kktc’de aşılanma tamamlanmadan, Türkiye girdiği girdaptan çıkmadan burada turizmi oraya açmak, kelepçeyle de olsa ev karantinasına izin vermek büyük macera.

Hükümet turizm çalışanlarının mağduriyetini gidermek için başka yollar bulmalı.

2. Astrazeneca aşısına karşı alınan tavır doğru değil. Milyonda sekiz olma olasılığı bile tam saptanamayan bir komplikasyon için ulaşılan aşıyı ret etmek tam bir aymazlıktır. Aşının milyonda 8 olasılıkla yaratacağı düşünülen komplikasyonuna karşı tedbir alınarak aşılandırmaya devam edilmelidir. Aşısızlık maceranın ikinci perdesidir

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık