AktüelPolitikaEski Eserler Dairesi Müdürü görevden alındı

Gazedda Kıbrıs'ın geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiği Eski Eserler Dairesi'ndeki yolsuzluklarla ilgili olarak adım atıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 5, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Gazedda Kıbrıs’ın geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiği Eski Eserler Dairesi’ndeki yolsuzluklarla ilgili olarak adım atıldı.

Eski Eserler ve Müzeler Dairesi Müdürü Fuat Azimli’nin görevine son verildi.

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay’ın, Eski Eserler ve Müzeler Dairesi Müdürü’nü Ombudsman raporunda yer alan yolsuzluk raporu üzerine görevden aldığı bildirildi.

Bu konuda bir süre önce Özersay açıklama yaparak bazı adımlar atacaklarını ancak önce konuyu detaylı şekilde inceleyeceklerini vurgulamıştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft