AktüelMedya Odası“Esas sizin ve bu çürümüş rejiminizin yeri tarihin çöplüğüdür”

Akademisyen Abdullah Korkmazhan, atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın ofisi tarafından Müdahale Raporu’yla ilgili yaptığı açıklamaya yanıt verdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 11, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Akademisyen Abdullah Korkmazhan, atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın ofisi tarafından Müdahale Raporu’yla ilgili yaptığı açıklamaya yanıt verdi.

Aynı zamanda, raporu hazırlayanlardan biri de olan Akademisyen Abdullah Korkmazhan, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, raporun birinci ağızdan tanıklıklar ve kanıtlar ile müdahale sürecini ortaya koyduğunu ifade ederek, Cumhurbaşkanlığı’nın bu kadar çirkinleşmesi ve telaşının sebebinin de o olduğunu kaydetti.

Açıklama şöyle:

Atanmış Kayyum Tatar, bugün yaptığı açıklama ile Müdahale Raporunu hazırlayanları, Yalancı, İftiracı, Fetöcü ve Dış Güçlere hizmet eden Marjinaller ilan etti ve yerlerinin tarihin çöplüğü olduğunu söyledi.

Öncelikle açıklamayı aynen kendisine iade ederim.

Raporumuz birinci ağızdan tanıklıklar, belgeler ve kanıtlar ile müdahale ve atama sürecini ortaya koymuştur. Bu kadar çirkinleşmenizin ve telaşınızın nedeni budur.

Başkalarına iftira atacağınıza siz önce neden 2015 yılına kadar İngiltere Ağır Dolandırıcılık ofisi tarafından arandığınızı, hakkında Interpol bülteni olan suç örgütü liderleri ile çektiğiniz resimlerin nedenlerini ve halkın iradesine rağmen atanmış olmayı nasıl kabul edebildiğinizi bu topluma açıklamalısınız.

Esas sizin ve bu çürümüş rejiminizin yeri tarihin çöplüğüdür.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık