AktüelGazedda'nın GündemiErsin Tatar propaganda maksadıyla kitabını dağıtmaya başladı

Ulusal Birlik Partisi Cumhurbaşkanı adayı Ersin Tatar, seçim çalışmaları kapsamında Lefkoşa bölgesinde kitap dağıtmaya başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 15, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Ulusal Birlik Partisi Cumhurbaşkanı adayı Ersin Tatar, seçim çalışmaları kapsamında Lefkoşa bölgesinde kitap dağıtmaya başladı. Kendi yazdığı “Hiç Vazgeçmedim” adlı kitabı dağıtmaya başlayan Tatar’a yurttaşlar, koronavirüs döneminde yasak olmasına rağmen dağıttığı kitaplar dolayısıyla tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde son 3 güne girdik. İkinci tura kalan Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Ulusal Birlik Partisi Cumhurbaşkanı adayı Ersin Tatar, seçim çalışmalarını hızlandı. Bu kapsamda, bugün ilginç bir olay meydana geldi.

Ersin Tatar, kendi yazdığı “Hiç Vazgeçmedim” adlı kitabı, Cumhurbaşkanlığı propaganda çalışmaları kapsamında Lefkoşa bölgesinde dağıtmaya başladı. Apartman girişlerine atılan kitaplar, bazı yurttaşlar tarafından toplandı.

Yurttaşlar, Yürütmenin başı olan Başbakan Ersin Tatar’ın, koronavirüs yasaklarına riayet etmemesine tepki gösteriyor. Bilindiği üzere, virüsün yayılmasını önlemek için alınan tedbirler çerçevesinde mitingler, kalabalık toplantılar, kitlesel ziyaretler, ve el broşürleri ile kitapların dağıtımı Yüksek Seçim Kurulu tarafından yasaklanmıştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık