AktüelGazedda'nın GündemiErsin kaçar!

Başbakan Ersin Tatar, 5 Cumhurbaşkanı adayıyla beraber bu akşam Genç TV'de katılacağı programı son dakika iptal ederek, Ankara'ya gitti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 29, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Başbakan Ersin Tatar, 5 Cumhurbaşkanı adayıyla beraber bu akşam Genç TV’de katılacağı programı son dakika iptal ederek, Ankara’ya gitti.

Başbakan Ersin Tatar, “Ankara ziyaretimle ilgili olarak üzüntüyle görüyorum ki yanlış değerlendirmeler yapılmaktadır. Kimleri, “acil olan ne” diye soruyor. Değerli kardeşlerim ben halen Başbakanım ve sorumluluklarımın bilincindeyim” dedi

Tatar, Ankara ziyaretiyle ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Acil olan ne mi? Birilerinin sırtında yumurta küfesi olmayabilir, benim sıkıntıların çözümü için günlerdir beklediğim bir randevuydu bu. Salgın nedeniyle bütçe açığımız önemli boyutlara geldi.  Su, bir an önce Türkiye’den buraya gelmelidir. 1 Ekim’de okullarımızı açıyoruz. Türkiye’nin Eğitim Bilişim ağından mutlaka biz de yararlanmalıyız… Doğu Akdeniz hiç olmadığı kadar sıcak… Birileri ‘programa katılmak istemedi’ diyor. Demokrasinin bir gereği olan bu tip programlarda  her zaman var oldum ve olmaya devam edeceğim.  Bu programda olamadığım için de üzgünüm. Ama sorumluklarımı yerine getirmememi kimse benden beklememelidir. Herkese sevgi ve saygılarımı sunarım”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık