AktüelEkonomi PolitikErsan Saner hayal aleminde

Uıusal Birlik Partisi Milletvekili Ersan Saner, ekonomik krizlere değindiği konuşmasında, kktc’nin dünyaya kıyasla iyi durumda olduğunu söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 2, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Uıusal Birlik Partisi Genel Sekreteri, Milletvekili Ersan Saner, ekonomik krizlere değindiği konuşmasında, kktc’nin dünyaya kıyasla iyi durumda olduğunu söyledi.

UBP Milletvekili Ersan Saner Meclis’te  bütçe konulu konuşmasında, başbakanın gaybubetinde ne olacağı konusunda yasada açık bir ibare olmadığına işaret etti. Bu gibi konularla ilgili çok net yasalar hazırlanması gerektiğini dile getiren Saner, bütçe çalışmalarının en erken zamanda tamamlanması için çalışılacağını kaydetti. 

Dünyadaki covid 19 vaka sayılarına işaret ederek, salgının yarattığı ekonomik krizlere değinen Saner, dünyaya kıyasla kktc’nin iyi durumda olduğunu belirtti.

Saner’in konuşması üzerine yerinden söz alan CTP Genel Başkanı Tufan Ehürman, yasalarla tüm olasılıkların göz önüne alınmasının mümkün olmadığını, bu nedenle teamüllerin dikkate alındığını kaydetti. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..