AktüelMedya OdasıErönen: Gasp ettiğiniz irade halka dönene kadar…

Sol Hareket Örgüt Sekreteri Orhan Erönen, atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın ofisi tarafından Müdahale Raporu ile ilgili yaptığı açıklamalara yanıt verdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 11, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sol Hareket Örgüt Sekreteri Orhan Erönen, atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın ofisi tarafından Müdahale Raporu ile ilgili yaptığı açıklamalara yanıt verdi. 

Aynı zamanda Müdahale Raporu’nu hazırlayanlardan biri olan Erönen, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Tatar’ın gasp ettiği iradeninin halka döndüğü güne kadar gerçekleri anlatmaya devam edeceklerini kaydetti. Açıklama şöyle: 

Atanmış olduğunu içten içe bildiği ruh haliyle, imzalı beyanlar, anket ve sosyal medya troll analizleri ile betimlenmiş bir raporu ve raporu hazırlayan bağımsız kişileri, ustalarının kötü kopyasını uygulayarak “dış güçlere hizmet eden marjinaller, fetöcü, yalancı, iftiracı” ilan etme gafletinde bulunan Tatar, bizleri “tarihin çöplüğü” içerisine yolladığını düşünmektedir. 

Halkının iradesini, AKP ile işbirliği içerisinde peşkeş çekenlerdir tarihin utançla anacağı kişiler. Bu saldırganlığınızın, temelde orada bulunmayı hak etmediğinizi bildiğinizden ve toplum karşısındaki utancınızdandır. Gasp ettiğiniz irade halka dönene kadar, gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık