AktüelGazedda'nın Gündemi“Erkeklik gururu”nuz batsın!

Lefkoşa’da kız arkadaşını ciddi şekilde darp eden O.Ö, şikayet üzerine tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 20, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Lefkoşa’da kız arkadaşını ciddi şekilde darp eden O.Ö, şikayet üzerine tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı. Zanlı mahkemede söz hakkı alarak, kendisinin de darp edildiğini, kız arkadaşının başkalarıyla konuştuğunu ve bunu erkeklik gururuna yediremediği savunmasını yaptı.

Polis, zanlının kız arkadaşının kafasına, yüzüne, eline ve boynuna vurup, saçını çekerek ciddi şekilde darp ettiğini ifade etti.

“Kız arkadaşını ciddi şekilde darp etti”

Zanlının “Ciddi Darp”, “Kasti Hasar” ve “Şiddet tehdidi” suçlarından methaldar olduğunu belirten Polis, dün sabah19 Eylül 2020 tarihinde saat 01.30 sıralarında zanlı ile kız arkadaşının “kıskançlıktan” dolayı tartıştığını ve kadını ciddi şekilde darp ettiğini kaydetti.

Mahkemede söz hakkı alarak, kendisinin de darp edildiğini belirten zanlı, kız arkadaşının başkalarıyla konuştuğunu ve bunu erkeklik gururuna yediremediğini söyledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık