AktüelKıbrıs SorunuErhürman’ın Maraş açıklaması: Birçok şey söyleyip hiçbir şey söylememek

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 28, 2019
Djumba Hotel & Cafe

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman bugün sosyal medya üzerinden Maraş meselesiyle ilgili açıklamalarda bulunudu.

Açıklamasında Maraş ile ilgili tarihsel süreci anlatan ve bilgi veren Erhürman, hükümetin Maraş politikası olmadığını ifade etti fakat kendisi ortaya herhangi bir politika önerisi koymadı.

Erhürman sadece ” Kapsamlı çözüme ulaşılamadığı süre içerisinde durup beklemek ve statükoya mahkum olmak yerine yaratıcı fikirler geliştirmek ve proaktif olmak son derece önemlidir ve biz de bu konudaki önerilerimizi kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak bu konuda bir politika geliştirilirken, verilerin dikkatle değerlendirilmesi, gerekli istişarelerin hassasiyetle yapılması ve üzerinde özenle çalışılmış kapsamlı bir proje ortaya çıkmadan içeride ve dışarıda kafa karışıklığı yaratılmaması şarttır” dedi.

İşte Erhüman’ın açıklması:

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©