AktüelEkonomi PolitikPolitikaErhürman’dan Avrupa Parlamentosu seçimi açıklaması

Başbakan Tufan Erhürman Kanal T’de Serhat İncirli’nin sunduğu katıldığı  Günaydın Kıbrıs programında AP seçimleriyle ilgili açıklamada da bulundu. Erhürman, AP seçimlerinde oy kullanacak mısınız sorusuna, “Hayır. 14 aydır Güney Kıbrıs’a da geçmedim zaten” cevabını verdi. Kaynak: ‘Maaşlar Türkiye’den gelen parayla ödenmiyor’ Başbakan Tufan Erhürman, bu sabah Kanal T’de canlı olarak yayınlanan “Günaydın Kıbrıs” isimli televizyon programına katılarak, gazeteci Serhat İncirli’nin sorularını yanıtladı. Başbakan Erhürman, hükümetin durumu, Ekonomik ve Mali İşbirliği Protokolü, Cumhurbaşkanlığı adaylığı ve bir takım...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 12, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Başbakan Tufan Erhürman Kanal T’de Serhat İncirli’nin sunduğu katıldığı  Günaydın Kıbrıs programında AP seçimleriyle ilgili açıklamada da bulundu.

Erhürman, AP seçimlerinde oy kullanacak mısınız sorusuna, “Hayır. 14 aydır Güney Kıbrıs’a da geçmedim zaten” cevabını verdi.

Kaynak:

‘Maaşlar Türkiye’den gelen parayla ödenmiyor’

Başbakan Tufan Erhürman, bu sabah Kanal T’de canlı olarak yayınlanan “Günaydın Kıbrıs” isimli televizyon programına katılarak, gazeteci Serhat İncirli’nin sorularını yanıtladı. Başbakan Erhürman, hükümetin durumu, Ekonomik ve Mali İşbirliği Protokolü, Cumhurbaşkanlığı adaylığı ve bir takım güncel konu ile ilgili sorulara cevap verdi.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık