AktüelEkonomiErhürman sermaye ile bir araya geldi

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı ve resmen adaylığını açıklamış ilk aday olan Tufan Erhürman, geçtiğimiz akşam Kaya Artemis Otel’in üst düzey yetkilileri ile bir araya geldi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 24, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı ve resmen adaylığını açıklamış ilk aday olan Tufan Erhürman, geçtiğimiz akşam Kaya Artemis Otel’in üst düzey yetkilileri ile bir araya geldi.

Cumhuriyetçi Türk Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Tufan Erhürman seçim çalışmalarına sermayeyi ziyaret ederek start verdi.

Gazeteci Ali Kişmir, geçtiğimiz gün yayımladığı köşe yazısında Erhürman’ın geçtiğimiz gece Kaya Artemis Otel’in yöneticileri ile bir araya geldiğini bildirdi.

Gazedda Kıbrıs’ın edindiği bilgide, Erhürman’ın otelin dört müdürü ile bir araya geldiği toplantıya milletvekili Fikri Toros, Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli ve Mehmetçik Belediyesi Asbaşkanı Olgun Kahyaoğlu’nun eşlik ettiği belirtildi.

Görüşmenin Cemil Sarıçizmeli tarafından Ali Kişmir’e doğrulandığı da öğrenildi. Öte yandan Sarıçizmeli’nin, Ali Kişmir’e yolladığı açıklamasında, görüşmede genel ülke siyaseti yanısıra turizmin de konuşulduğu öğrenildi.

Emeğin Partisi olduğunu iddia eden parti genel başkanı Tufan Erhürman’ın görüşmede, geçtiğimiz gün Mecliste yabancı işgücüne yönelik “yabancı iş gücü para transferleri yaparak ekonominin kötüye gittiği”ni belirtirken, Türkiye merkezli yatırımların kar transferlerine yönelik bir sorgulama yapıp yapmadığı ise merak ediliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık